Репетитор - Катерина К. id: 47359

Катерина К.

190 - 250 грн/год
190 - 250 грн/год

«Я допоможу вивчити англійську через цікаві та пізнавальні уроки, всі уроки адаптуються під ваші потреби. Я легко знаходжу спільну мову та індивідуально підбираю матеріал. Я буду рада допомогти вам у вивчені мови.»

Катерина К.

«Я допоможу вивчити англійську через цікаві та пізнавальні уроки, всі уроки адаптуються під ваші потреби. Я легко знаходжу спільну мову та індивідуально підбираю матеріал. Я буду рада допомогти вам у вивчені мови.»

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

Підготовка до школи

Шкільна програма: 1-4 клас

Розмовна мова

А1-А2

Репетитор для початківців

Граматика

Для дітей

Англійська для подорожей

Англійська для знайомств

Шкільна програма: 5-9 клас

Деталі про досвід викладання:

Всі мої учні залишалися задоволенні. Вони значно покращили свої знання, що підтверджували не лише своїми хорошими оцінками, а й правильною вимовою(correct pronunciation), кращими слуховими навичками(listening) та правильністю письма(writing). Всі заняття проводяться на інтерактивній онлайн платформі! Вивчати мову на якій - просто, доступно та головне - цікаво. ПЕРШЕ ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ - БЕЗКОШТОВНО! На пробному уроці ми визначимо рівень володіння мовою, визначано цілі, які будемо досягати.

Місця занять

По скайпу:
Так

Перше заняття в EasySchool безкоштовно!

На безкоштовному занятті:

  • Викладач проведе повноцінне заняття
  • Визначить ваш рівень знань
  • Познайомить з форматом уроків

Про себе:

Допоможу покращити Ваші знання, працюю, як з школярами, так і з дорослими. Я вдосконалююсь і готова ділитися досвідом з іншими. Легко знаходжу спільну мову, намагаюсь перш за все зацікавити своїм предметом та доступно пояснити. Перше пробне онлайн заняття - БЕЗКОШТОВНО! Проведемо його на інтерактивній платформі, що не просто дуже зручно, а й цікаво, на ньому ми познайомимось, визначимо Ваш рівень, сильні та слабкі місця в англійській мові. Заняття проводяться у різних формах (ігровій, навчально-виховній, тощо, в залежності від деяких аспектів (віку; поставлених задач та цілей, які потрібно досягнути у вивченні). До кожного учня підбираю окремий підхід, допоможу Вам полюбити цей предмет. Ціль наших занять - Ваш результат!

Освіта:
Національний авіаційний університет (НАУ), студент,
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Пакети занять

1 урок - 0 грн

Пробний урок

Безкоштовно

1 урок - 250 грн

6 уроків

1 500 грн

1 урок - 230 грн

12 уроків

2 760 грн

1 урок - 210 грн

Найпопулярніший пакет

20 уроків

4 200 грн

1 урок - 190 грн

Найвигідніший пакет

50 уроків

9 500 грн

Відгуки

2 відгуків про Катерина К.

5.0/5

1

0

2

0

3

0

4

0

5

2

Гліб Бова

5

07.05.2021

Англійська мова, Шкільна програма: 1-4 клас

5

Все чудово, викладач нам дуже подобається)... більше»
Дмитро

5

09.07.2021

Англійська мова,

5

Я дуже задоволений заняттями. Зрозумілі та доступні пояснення. Репетитор пунктуальний та порядний. З кожним новим заняттям, мої знання з англійської зростають) 5+... більше»